Так говорил Янукович...

KLAYD

собсна, сабж.. Повырезал для ленивых. Источник - официальный сайт кандидата http://www.ya2004.com.ua/news/41c80004c5b19/
Але водночас я є патріотом всієї України і для мене є однаково близькими європейський аристократизм Львова і діловий, підприємницький дух Дніпропетровська

Я не збираюся миритися із спробами розділити Україну, розколоти мій народ за територіальною, мовною чи релігійною ознаками.
Єдність нашої держави, її незалежність і суверенітет – для мене найвища цінність, яку я захищатиму на будь-якій посаді і в будь-яких умовах.
Я не дозволю, щоб будь-які ініціативи, будь-які кроки зашкодили розвитку української культури та української мови, як культури і мови корінного народу нашої держави.

Одним з пріоритетів зовнішньої політики України залишатиметься реалізація її європейського вибору. ЄС є і буде стратегічним партнером України.
Ми маємо єдині коріння цивілізаційної самоідентифікації: ми європейці.
Україна вітала розширення ЄС на схід, після якого Євросоюз став найбільшим зовнішньоторговельним партнером нашої держави. :shock: Політика євроінтеграції є для України природнім і незворотнім процесом. В умовах безпрецедентного розширення ЄС Україна наполегливо шукає нові форми та інструменти поглиблення інтеграційних зв'язків з Євросоюзом.У цьому контексті я виходжу з того, що Україна потребує більш реалістичної та прагматичної євроінтеграційної політики, яка б враховувала нинішню неготовність сторін до обговорення питання можливого членства нашої держави в ЄС.

Важливим пріоритетом нашої зовнішньої політики залишатиметься розвиток відносин із Сполученими Штатами Америки

Співробітництво в рамках ЄЕП (а на країни учасниці Угоди – Росію, Казахстан, Білорусь припадає понад 30% зовнішньоторговельного обороту України...При цьому, таке співробітництво в жодному разі не означає відхід від стратегічної мети України – європейського вибору.

Тому сучасна воєнно-політична обстановка та інтереси національної безпеки України зумовлюють необхідність поглиблення відносин з НАТО як найбільш вірогідним гарантом безпеки і стабільності в Європі.
Україна має значний досвід співробітництва з Альянсом, яке розвивається на основі Хартії про особливе партнерство, а також в рамках Ради Євроатлантичного партнерства (РЄАП) та програми Партнерство заради миру (ПЗМ).
Вже протягом багатьох років ми успішно взаємодіємо в миротворчих місіях.
Тому проголошений у травні 2003 року Україною намір вступу до НАТО був цілком логічним кроком, який однак, передбачає довгий і нелегкий шлях до повної інтеграції.Питання про вступ до НАТО повинно вирішуватися демократичним законним чином, за участю Верховної Ради.
Головне ж сьогодні – зберегти позитивну динаміку у відносинах з НАТО та перевести у конкретну площину процес досягнення Україною стандартів Альянсу.

stm7543347

А можно ещё перевести для совсем ленивых?

koroleff

Вкратце так:
Вступление в ЕС и НАТО для Украины являются стратегическими целями, и никакие ЕЭП не смогут этому помешать.

ram526

Кстати, в русском разделе его сайта, перевода данного выступления на русский нет.

ignore

что не удивительно..

koroleff

Кстати, там есть текст на английском для тех, кто украинский не понимает.

zulya67

Это специально для Запада, а для русских зачем писать, поймут еще раньше времени. И сколько потратили интересно на неизвестно кого? Насильника мля

guard1

>Я не дозволю, щоб будь-які ініціативи, будь-які кроки зашкодили розвитку української культури та української мови, як культури і мови корінного народу нашої держави.
Ясное послание западенцам.
А теперь найди у Ющера хоть что-то похожее для немовоязычных.
Он уже свою риторику свел до какой то, блин, школы, которые и так уже все
украинизировали.
Не по пути нам с ним.

KLAYD

Что, нравится быть опплеванным?
Типа восточный электорат завоевал, теперь можно договориться и с западным, толкая идеи, прямо противоположные "чаяниям и надеждам" восточной украины. А для русскоязычных даже не переведем - не зачем им такое читать.

tvix1377

У нас тут нет русскоязычных. Русские все.

guard1

>теперь можно договориться и с западным, толкая идеи, прямо противоположные "чаяниям и надеждам" восточной украины.
У тебя типично западенский подход к "розвитку української культури та української мови",
который подразумевается возможным только при всемерном ущемлении негосударственного
языка во всех сферах общественной жизни. А Януковича кроить по себе не надо.
Ответа не жду, но все же, кому, когда и где на Востоке Янукович обещал ущемлять мову?
>будь-які кроки зашкодили розвитку української культури та української мови, як культури і мови корінного народу нашої держави.
И все-таки, где хоть какое-то похожее обещание у Ющера в отношении оппонентов?
Нет его.

KLAYD

http://izvestia.ru/world/article896222
Виктор Янукович выступил с сенсационным заявлением. Он назвал "логичным" намерение Украины вступить в НАТО. Добавив, что для этого необходимо "добиваться достижения страной стандартов, необходимых для присоединения к альянсу".
"Современная военно-политическая обстановка и интересы национальной безопасности Украины обуславливают необходимость углубления отношений с НАТО как с наиболее вероятным гарантом безопасности и стабильности в Европе", - заявил во вторник Янукович на встрече с представителями дипломатического корпуса. К тому же, вспомнил премьер, у Украины "большой опыт сотрудничества с альянсом".

Обана.
А что же Янукович в Россию не верит?

guard1

>на встрече с представителями дипломатического корпуса.
Сказал то, что хотели услышать послы стран НАТО.
А что, кроме "углубления отношений " собирается делать Россия с НАТО?

KLAYD

Виктор Янукович, скромно подошел к урне для голосования,
Вздохнул и опустил бюллетень …
-За кого голосовали Виктор Федорович ?
- За Ющенко..за свободу……навзрыд ответил Янукович
- Сука…..подумал Ющенко…нервно закрашивая квадратик напротив фамилии «Янукович»

ram526

Оставить комментарий
Имя или ник:
Комментарий: